Vytlačiť E-mail

EUROPEAN SOLUTION

 

 

Chceme, aby ste si pri vyslovení mena našej spoločnosti vybavili profesionalitu, kvalitný servis, bezproblémovú komunikáciu a osobitný prístup.

Tím european solution

 


 

 

 

Prečo si vybrať práve nás?

 

1. Profesionálny tím - základným úspechom european solution je náš tím s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vzdelávania.

2. Kvalifikovaní lektori - naši lektori prechádzajú prísnym výberom, sú to odborníci so schopnosťou pútavo podať a vysvetliť preberanú látku.

3. Nové metódy výučby - na základe ktorých dokážeme efektívnejšie  využívať čas. Učíte sa omnoho rýchlejšie, čo v konečnom dôsledku znamená pre Vás ušetrenie nemalých finančných prostriedkov.

4. Spokojní zákazníci - prioritný dôraz je kladený na kvalitu a spokojnosť našich zákazníkov.

Riešenia pre verejnosť

  • počítačové kurzy počítačové kurzy - Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint) Windows (XP,Vista), Adobe (Potoshop, InDesign, Illustrator), Corel (Draw, Photopaint), Autocad, Catia...
  • počítačové kurzy odborné poradenské služby - Neviete ako založiť spoločnosť? Chcete vedieť ako zvíťaziť nad personalistom pri pohovore? ...
  • počítačové kurzy preklady - Preklady pre Vás spracovávajú skúsení prekladatelia a rodení hovorcovia. Kontaktujte nás!

Riešenia pre Vašu firmu

 

  • počitačové kurzypočítačové školenia - Priamo vo Vašej firme, alebo v našich priestoroch.
  • počitačové kurzyjazykové školenia - Pre zamestnancov Vašej firmy a vrcholových manažérov. Osnovy jazykového kurzu a časový plán  kurzu Vám ušijeme na mieru.
  • Prekladypreklady - Zabezpečíme Vám neúradné preklady. Myslíte si, že nedokážeme zabezpečiť preklad Vami požadovaného jazyka? Vyskúšajte nás!
  • tlmočenietlmočenie - Zabezpečíme Vám profesionálne tlmočnícke služby.

Počítačové kurzy u vás doma

Počítačové kurzy kedykoľvek a kdekoľvek na Slovensku. Kontaktujte nás a my Vám prispôsobíme počítačový kurz presne podľa Vašich požiadaviek. Počítačové kurzy už od jedného účastníka!