Lastminute počítačové školenia: Posledná možnosť podať prihlášku Vytlačiť E-mail
BuzzDiggFacebookTwitter

Využite poslednú príležitosť prihlásiť sa na školenia konané v Nedožeroch-Brezanoch pri Prievidzi (8 minút cesty autom z Prievidze) v príjemnom prostredí penziónu RAKETA (www.raketa.sk).

Počítačové školenie EXCEL - balíček do praxe (mix úrovní):

Každý pondelok a piatok v čase 16.30 hod. - 18.30 hod.


Zo skúseností sme pre vás pripravili tzv. balíček do praxe, kde sme namixovali všetky úrovne osnov pre školenie Microsoft Excel.

Šetrite svoj čas a naučte sa potrebné nástroje pre začiatok v akejkoľvek práci, kde základnou požiadavkou pre prijatie do zamestnania je znalosť programu Microsoft Excel.

Jednoduchá osnova na školenie:
Osnova obsahuje vybrané nástroje z daných kategórii:

  1. Vzorce a funkcie
  2. Tvorba tabuliek
  3. Grafy
  4. Podmienené formátovanieCena za školenie Microsoft Excel (balíček do praxe): 80 EUR bez DPH (po 10% zľave za školenie Microsoft Excel - balíček do praxe).


Každý pondelok a piatok v čase 16.30 hod. - 18.30 hod.
Trvanie: 4 sedenia, 8 hodín
1 hodina je v trvaní 60 minút. Jedno sedenie je v trvaní 2 hodín.

V prípade záujmu o navštevovanie daného kurzu v inom čase volajte 0903 221 633, resp. píšte e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.Počítačové školenie Microsoft Powerpoint - bez úrovne, znalosť celého prostredia


Počítačové školenie Microsoft Outlook - základy


Počítačové školenie Microsoft Word - mierne pokročilá úroveň

 

Počítačové kurzy u vás doma

Počítačové kurzy kedykoľvek a kdekoľvek na Slovensku. Kontaktujte nás a my Vám prispôsobíme počítačový kurz presne podľa Vašich požiadaviek. Počítačové kurzy už od jedného účastníka!